«При великому бажанні створити Європу можна і у нас»

Сучасна Україна взяла курс на Європу. Але щоб стати рівноцінною європейською державою, треба пройти певний і нелегкий час. Українське суспільство має переформатизуватись в усіх напрямках життєдіяльності. На сьогодні вже назріла нова перспективна формація молодого покоління, яка хоче зробити долю України щасливою і успішною. Час і обставини диктують такі умови, коли не можна зволікати. Не інакше. Прийшов час діяти молодому та ініціативному поколінню з новими прогресивнимипоглядами і розумінням, не байдужими до своєї країни, чіткою позицією і бажанням працювати.

В Україні багато молодих, незаангажованих людей, які готові щось робити і вкладати фізичні та розумові інвестиції у її розвиток. Такі дії треба всіляко підтримувати і стимулювати. 

ГО «Європейське покоління»— це організація, яка різнобічно підтримує ініціативних, не байдужих, цікавих, порядних людей. Людей, які своїми вчинками і справами збагачують наш світ і дають надію на гармонійне життя. Людей, різних за віком і статтю, на перший погляд скромних і простих, котрі крок за кроком роблять добро, не афішуючи його. Такі люди і творять європейське майбутнє, нашу українську історію. Ми маємо пишатися ними.

Одним із представників нової формації, представників прогресивної молодіжної спільноти є тридцятирічний Євген Рєзніков, житель Могилівської громади. Молодий чоловік переконаний, що за 5 років кропіткої, послідовної, системної, професійної праці у громаді можна створити свою «Європу».Давайте ще додамо сюди величезне бажання таких людей працювати на благо суспільства і не боятися брати відповідальність.

За освітою Євген економіст, проживає у Могилеві. На даний час займає посаду менеджера ягідного кооперативу СОК «Перший Ягідний» у Могилеві – 2. У кооперативі 12 домогосподарств, котрі вирощують малину і полуницю. Тут панує політика єдності, взаємо-підтримки, прозорості, відкритості, шанобливе ставлення до членів організації. Євген Рєзніков пояснює, що їхня мета – вийти на європейський ринок, де немає корупційних схем, де за свій труд люди отримують гідну грошову винагороду. Також менеджер ягідного кооперативу розповів про принципи діяльності їхнього співтовариства ,сила якого в єдності. Крім того,у них є можливість розвиватися і робити життя своїх колег по праці заможним, село багатіти разом зі своїми мешканцями. Крок за кроком кооператив здобуває авторитет у партнерів.

  Сам Євген,  як істинний патріот рідного краю, поділився з нами своїми думками і планами: —  У Могилеві я мешкаю вже рік.Моя мама тут народилася,і на сьогодні я з батьками проживаю тут.Маю  велике бажання допомагати розвивати Могилівський край.Там, де я раніше працював, був спеціалістом по розвитку: займався пошуком інвестицій. – Розумієте, — мене дуже турбує проблема безробіття людей, особливо в селі. На сьогодні майже в кожному дворі є заробітчанин чи то в Польщі, чи в Чехії та інших Країнах. А нам треба створювати умови для молоді, щоб працювали в своїх селах, збагачувалися своєю працею та збагачували свої села. Ось тоді – держава буде міцною та незалежною.Треба зайнятися відродженням і розвитком сільської інфраструктури,а саме, систем освітлення, водопостачання, ліквідацією сміття та багато іншого; створити умови односельцям для комфортного проживання. Для себе я окреслив мету. Хочу донести людям, аби жити у Європі, не обов’язково їхати туди. Її створити можна і у нас, це цілком реальна позиція. Тільки не треба лінуватися і боятися брати на себе відповідальність.Ось такі мрії і плани у ровесників української незалежності.

Відрадно, що  у нас є такі люди, які по-новому мислять і хочуть змінити хід розвитку України на краще. Відрадно, що люди молодої формації мають високу громадянську позицію. І у цих людей любов до Батьківщини не показна, а дієва. Вони не б’ють себе у груди, а працюють. Ми повинні розуміти, щопрогресивні ініціативи – це інвестиції у майбутнє. Давайте не боятися ризикувати впускати у своє життя нові зміни, амбіційні ідеї, мати волю і впевнено крокувати у майбутнє! Давайте звитяжно трудитися, підтримувати один одного, дослухатися до слушних і гарних пропозицій, допомагаючи прогресивній молоді,і не стояти осторонь  інноваційних ініціатив. Нарешті, діяти на благо країни! Друзі, об’єднуймося!

Микола Руденко

«При великому бажанні створити Європу можна і у нас»

«Pokolinnya.org» © 2018