Марта Барандій в центрі «закоханих людей» — в Любимівській ОТГ

Марта Барандій в центрі «закоханих людей» — в Любимівській ОТГ

Вишукана Марта Барандій здивована цій родинній Громаді, де вона, як і в Петриківці, побачила щире міні-містечко щасливих дітей — дитячий садок кращий в регіоні, а на його території такий же будиночок для ігор від «Європейського Покоління» — повний дітвори, яка і є тим самим європейським поколінням.
Амбітні, щирі, державницькі керівники Громади Желяб’єви: Катерина Павлівна та голова Ігор Володимирович. В цій Громаді Марта Барандій та її заступник Сергій Михайлов «Промоут Юкрейн» (Брюсель) побачили генеральний план ОТГ, побачили стратегію «нове європейське село України», в якій все розраховано до дрібниць для інвестора в туристичну інфраструктуру ОТГ. В ній — і легенди, і фортеці козацькі і пороги…Головне — Громаді потрібен інвестор, саме для нього готове все — навіть, законодавча ініціатива — проект Спеціальної Економічної Зони на 15 років. Саме під інвестора в Любимівський туризм розробили цю ідею в Громаді.
Повну картину процесу реформування України та стан реальних речей у самоврядуванні Марта Барандій (Промоут Юкрейн, Брюсель) побачила під час цього візиту до Дніпропетровщини. І відзначила — головне — люди, кадри й невідворотне прагнення до європейських справжніх, а не фальшованих цінностей. Важко, тяжко, але країна доводить спроможність не коритися ворогу, і в цей складний час реформуватися. Та головне — йти шляхом єднання в родині Євросоюзу, а не Азії…
Вражень багато, одне з яскравих — з’явилося розуміння, що робота самої Марти Барандій з «Промоут Юкрейн» в Європі дуже потрібна українцям! Просувати та позиціонувати Україну — ось її ціль і саме з таким відчуттям потрібності своєму народові вона з колегою Сергієм Михайловим лишала Любимівську ОТГ. До зустрічі, Марто.

«Pokolinnya.org» © 2018

pokolinnya.org 2017 - 2019