Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

ЄВРОПЕСЬКЕ ПОКОЛІННЯ В БРЮСЕЛІ! PROMOTE UKRAINE В ДНІПРІ!

10 травня 2018 року став однією із знакових подій для ГО "Європеське Покоління":
Офіційно підписаний Меморандум про тісну співпрацю з міжнародною оргнанізацією "Promote Ukraine".
В амбітних планах - позиціонування  Громад України в центрі Європи -  в Брюселі.
Практично "Promote Ukraine" в Брюселі це "Європеське Покоління"  і навпаки - "Європеське Покоління" в Україні це ""Promote Ukraine" - народне єднання  європейских культурних націй! 
Цю діяльність ми позиціонуємо саме як народну дипломатію, і в рамках  програми розпочинаємо декілька проектів. Один з яких - культурно-просвітницький - "Європеська Художня Україна" - Петриківка та народна Ікона ХІХ сторіччя в Брюселі, разом з кращими майстрами художнього письма історичного, всесвітньо відомого народного промислу "Петриківський Розпис".
Цей проект не лише демонструватиме художні історичні надбання Української Нації - цей проект відкриє європеську  можливість туристичного потенціалу  України та Дніпропетровщини зокрема. 
В рамках початку проекту  в культурно-діловому центрі Менора в Дніпрі,  відкрито промо-виствку робіт художників Петриківки. Поєднання націй, поєднання  культурно-художньої  спадщини та презентація в Європі України - багатонаціональної, щирої, талановитої, вільної, європейської та креативної - це головна мета співпраці "Європеське Покоління" та "Promote Ukraine".

DSC 0139DSC 0065DSC 0118

 


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149