Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

В КИЄВІ ПРОЙШОВ ПРОФЕСІЙНИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СЕМІНАР «10 НАЙКРАЩИХ СПОСОБІВ ПРОТИДІЇ ХАБАРНИЦТВУ».

Яременко Вадим, голова ВГО "Європейське покоління"

7 лютого відбулася достатньо неординарна подія. Чи не вперше в нашій країні був проведений професійний семінар як практично протидіяти хабарництву у різних сферах суспільного життя.

Спікер семінару, голова Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» Сергій Гула розкрив 10 найкращих способів як найкраще протидіяти цьому негативному явищу в нашій країні. І не просто розповів, але він та команда Руху на конкретних прикладах повідомили учасникові семінару, як ці способи працюють.


Під час семінару відбувся активний обмін думок, а також пан Сергій відповів на всі питання учасників семінару.

Варто зазначити, що метою проведення таких професійних семінарів є надання їх учасникам корисної інформації щодо протидії хабарництву у різних сферах суспільного життя. Також, під час заходу, активісти Руху поділилися всіма інформаційними матеріалами, які в подальшому допоможуть українцям ефективно протидіяти хабарництву.

В даному семінарі також прийняли участь члени громадської організації "ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПОКОЛІННЯ" на чолі з Головою - Вадимом ЯРЕМЕНКОМ.

Сергій Гула

Участники семінару


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149