Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

Розпочато ще одну добру справу, - секцію по футболу відкрито!

ГО «Прогресивна нація» спільно з ВГО «Європейське покоління» започаткували та дали старт секції по футболу для юнаків від 7 до 14 років.
15 березня на стадіоні ЖК «Європейське місто» в с. Крюківщина, Києво-Святошинського району відбулися перші збори всіх бажаючих займатися футболом на професійному рівні під керівництвом фахового тренера. Охочих виявилось більше чим очікувалось, і це сигнал не тільки для громадських активістів далі продовжувати спільну справу в цьому напрямку, а й для місцевої влади привід замислитись.

Заняття будуть проводитись згідно графіку попередньо розробленим тренером та погодженим з батьками. Діти будуть розбиті на групи по віку та часу занять. В подальшому будуть організовані виїзні тренування та змагання.
Висновок такий, що на сьогодні не вистачає таких футбольних шкіл для юнацтва, що попит займатися футболом та спортом взагалі є, а спорт - це здоров’я не тільки молодого підростаючого покоління а й нації в цілому!


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149