Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

«СУБОТНИК-ПІКНІК» від «Європейського покоління». Відео

«СУБОТНИК-ПІКНІК» від «Європейського покоління»

Суботній День, прибирання, «СУБОТНИК-ПІКНІК» завершився, а емоції лишились, залишились не тільки в душі, а й на території Ботанічного саду ім. Фоміна.  Приємно коли бачиш плоди власної праці, що будуть служить не тільки собі, іншим людям сьогодні, а й  майбутньому поколінню завтра.

21 березня - «Міжнародний день лісів», Всеукраїнська громадська організація «ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПОКОЛІННЯ» спільно з громадською організацією «Прогресивна нація» провела його з користю, прибравши сміття, висадивши нові рослини, і після, зігрівшись теплим чаєм з медом та канапками в Ботанічному саду біля метро Університет.

Вадим ЯРЕМЕНКО - голова організації «ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПОКОЛІННЯ», давши інтерв’ю 112 каналу з приводу даного заходу, закликав всіх небайдужих унаслідувати приклад і навести лад на території власного впливу, кожного громадянина України. Якщо ви хочете змін в своєму житті почніть їх з себе, - станьте тією зміною! Почніть з власного будинку, квартири, села, селища, міста, району, області… Тільки так ми зможемо навести порядок в країні де ми живемо. В першу чергу ми робимо це для себе!  


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149