Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

«Європейське Покоління» в Громадах Дніпропетровщини

Громадська організація «Європейське Покоління» створена в 2014 році. Але страшні події на фронті змушували членів ГО діяти виключно як волонтери і часу на розбудову та розвиток організації, нам здавалося що не було. Але після того, як перша хвиля шоку від війни з Росією пройшла, як прийшло розуміння реальності наслідків війни та перманентних політичних кризових ситуацій в Україні, ми для себе зробили вибір: війна за Україну на внутрішньому економічному та соціальному фронтах. Головний напрямок нашої діяльності – реформа самоврядування, а саме - розбудова ОТГ. Дніпропетровщина для нас пілотний проект, тому що цей регіон активно йде шляхом утворення ОТГ та ще й тому, що російські танки стоять фактично саме на кордоні з Дніпропетрощиною. Саме тому, ГО «Європейське Покоління» активно бере участь у розбудові Громад Дніпропетровської області.
На сьогоднішній день утворені депутатські групи «Європейського покоління» в Громадах:
-Любимівська ОТГ,
- Могилівська ОТГ,
- Китайгородська ОТГ,
- Українська ОТГ,
- Девладівська ОТГ,                                      
- Петриківська ОТГ

   Підписаний Меморандум про співпрацю між Царичанською районною радою та ГО «ЄП», яким фактично затверджено Протокол про створення Комітету спасіння водонасичення басейну р. Оріль.
В рамках цього Протоколу нами, а саме ГО «Європейське Покоління», вже проведено консультації з Державною екологічною Інспекцією України про спільний план дій у питаннях водонасичення та спасіння басейну р. Оріль, яка перетинає Дніпропетровську, Харківську, Полтавську області.
Крім того, саме в смт Царичанка відкрито офіційно представницький офіс ГО «Європейське Покоління», який очолює Віктор Дрегля, учасник війни в Донбасі, шахтар, людина мудра, виважена та досвідчена.

Працівники даного офісу будуть опікуватися координацією з Петриківським, Царичанським та Магдалинівськими районами у питаннях напрацювання Грантових проектів, презентації Грантових проектів в Україні та Європі, напрацювання спільних соціально-економічних проектів для залучення інвестицій в Громади цих районів.


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149