Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

Галерея FUND ART – культурний партнер «Європейського покоління»

Культура є основою нації, фундаментом народу. Це самоусвідомлення народом своєї національної єдності, бо культура є стержнем національної історії, освіти, мистецтв, основою свобод та толерантності існування розвинених держав та їхніх народів.
В усі часи підтримка культури, мистецтва та шанування нематеріальної спадщини – необхідність для розвитку будь-якої держави світу. Складна політична ситуація, соціальні, економічні проблеми - є результатом саме відсутності розуміння важливості першочергового культурного розвитку на державному рівні.

Нажаль, в усі часи існування незалежної України, суспільство живе лише з однією метою – виключно фізичного виживання населення. Так звані політичні еліти України запроваджували реформи, приймали Закони, ставили експерименти, але ніколи не прагнули створити країну з національною ідеєю, в основі якої національна культура, національна історія та національна економіка, яка гарантує нації гідний рівень життя.

Громадська організація «Європейське покоління» - це спроба громадськості само-реалізовуватися до самодостатності. Ми розуміємо масштабність проблеми занедбаної національної культури та відсутності культурної ідентифікації. І саме тому, наша діяльність тісно пов’язана з процесами розвитку національної культури та національного мистецтва. ГО «Європейське покоління» має партнера – художню галерею FUND ART. Разом ми прагнемо змінювати стереотип недосяжності або недоречності культури в першу чергу для пересічного громадянина. Прагнемо відкрити нові горизонти для діячів культури та мистецтв зокрема Дніпропетровщини. Необов’язково бути спеціалістом, аби розуміти глибинний зміст мистецтва. Важливо чітко закарбувати в своїй свідомості, що воно дає людям натхнення, надію, віру та силу, яка допомагає змінити життя, як суспільства в цілому, так і кожної людини зокрема.
В наших планах організувати спільно з художньою Галереєю, виставковий тур православних Ікон 19 століття, які виконані іконописцями центральної України.
Ми прагнемо Європу познайомити з історією справжньої української нації, познайомити європейця з нашою культурною, релігійною, іконописною та мистецькою спадщиною та історією.
Після європейського туру православних Ікон маємо надію на Європейський тур картин народних майстрів Петриківського розпису, щоб цей світовий український спадок побачив широкий розвинений європейський світ, в якому українська культура є невід’ємною частиною . Але так довго Україна знаходилися за «залізним завісом» та в тіні СРСР, що по-суті, вимушені не лише самі вивчати свою національну культуру, історію та мистецтво, а й разом з цим прагнемо відкривати світу свою культурно-історично-мистецьку сутність.
На нашу думку, саме культура українців та гідність українського суспільства показали світові свою спроможність, а ось тепер - відкриваємо так званий «другий фронт» боротьби за Україну, бо політичні еліти Державу Україна позиціонують як країну хабарників та крадіїв.
Тому культурні заходи ГО «Європейське Покоління» – це все елементи прагнення громадського суспільства України до формування національної гідності пересічного українця, який і є українською свідомою нацією та поєднання культур України і Європи, частиною якої Україна і є.

 

23031701 673927359477721 6331757906166181389 n


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149