Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

ГО "ЄП": ЖИВА та МЕРТВА ВОДА - що це на практиці...

Під час організованої ГО "Європейське Покоління" зустрічі в Дніпрі голів Громад, представників ЖКХ ОТГ, бізнесу та екологів-активістів з в.о. Голови Державної Екологічної Інспекції України Ігорем Яковлєвим, крім питань реформи та екологічних проблем регіонів, порушилася одна з найболючіших тем - тема питної води.

Ігор Яковлєв, який фактично десятиліття вивчав цю тему як еколог, відразу зазначив, що в державі відсутня кількість грошей, щоб очисні станції України повністю модернізувати, осучаснити, застосувати найновіші реагенти очистки води, при цьому в реальності якість питної води в Україні - це вже фактично загроза здоров’ю нації. Зверніть увагу на спалах та масовість онкозахворювань навіть у дітей віком до рочку. Щоб розуміти першопречини ситуації, з онкозахворюваннями у тому числі, потрібно проаналізувати головне - а саме що і в якій кількості ми споживаємо? Роль прісної води в нашому житті фактично одна з головних, бо ми не лише п’ємо воду, а й готуєму їжу на ній. Тож що саме ми споживаємо у вигляді їжі та напоїв? Луі Пастер сказав" ми випиваємо 90% своїх хвороб". Чому? Тому що згідно екологічного стану:

- річки, озера, підземні джерела зі десятиліття роботи промисловості України перетворилися на " реальну "таблицю Менделеєва", тому що шахти, металургійні комбінати, кар’єри, хімічні підприємства, сільска промисловість з кількістю добрив в грунти, інкубатори та різного роду промислові АПКомплекси - перетворили навіть грунтові води на шкідливу для здоров"я людини хіміко-бактерологічгу суміш техногенноно та антропогенного походження, які очисні споруди 30-тих-70-тих років 20 століття не може очистити. В результаті у питній воді накопичено солей кальцію, магнію, натрію, заліза, нитратів, нитритів, важких металів, хлоридів, нафтопродуків, фенолів, бактерій, вірусів та багато інших шкідливих для життя людини відходів. Коли ця суміш потрапляє в такі ж старезні трубопроводи стається елементарна хімічна реакція, в результаті якої питний напій (бо питною водою важко вже назвати те, що тече в наших кранах) який ми споживаємо насичується ще додатково цинком, свинцем, міддю, кадмієм та іншими хімічними елементами.

Тому Ігор Яковлєв зазначив, що необхзідно повністю змінювати підхід та стандарти очистки. Очисні станції СССР - це вже розсадники проблем здоров’я громадян. В світі пішла тенденція застосовувати науку для потреб питної води, бо

Всесвітня організація охорони здоров’я пов"язує більшу частину спалахів вірусних захворювань саме з недостатньою дезінфекцією питної води, підкреслюючи, що методи очистки від хімічних речовин та бактерій лише відносно забеспечюють пригодність питної води до вжитку.

Щоб було зрозуміліше приведемо декілька прикладів:

- якщо у питній воді більше ніж 0,3мг на літр вміст заліза - різко починають розвиватися хвороби нирок, підвищується ризик інфаркту

- якщо у питній воді більше ніж 0,1 мг на літр марганцю - під загрозою свя кісткова система людини

- якщо ж більше ніж 0,3 мг-0,5 мг на літр питної води "вільного хлору" (того самого хлору, яким десятиліттями обеззаражується питна вода в Україні) починається його реакція з іншими речовинами та хімічними сполуками вмісту води, і ми отримуємо канцерогени, а це прямий шлях до ОНКОЛОГІЇ та мутіцій організму людини. Крім того, підвищений тиск, атероскліроз, ішемічна хвороба серця нам з вами гарантовані теж у повному наборі. Це все дані науковців Колумбійського університету охорони здоров’я.

- перевищення 0,1 мг на літр питної води марганцю - починаються проблеми з кістками, суставами, косними тканинами.

- перевищення фтору більш ніж 0,7-1,5 мг на літр - починається флюрооз - втрачає людина зуби, кишечний тракт вражеється, тому починаються язви, гастрити і весь спектр болячок ЖКТ та втрачається рухомість суставів людини.

накопичення в нашому організмі свинцю призводе до гіпетронії та пониженню слуху.

- алюміній призводе до угнітання нервової системи людини та враженню головного мозку.

Холери, брюшний тиф, гепатит А та величезна кількість імунітетних збоїв організму людини та захворювань вже для українців стають поширеними спалахами, і все в комплексі екологічних проблем, є наслідкоп вживання нами так званої питної води, яку ми ж самі насичили всим переліченим вище списком загрози.

Чи можливо нам вдома самостійно вирішити ці проблеми? Фактично ні, бо навіть при 100 градусному кипінні не вбивається, наприклад, вірусний гепатит та його збудники. Більш того, при кипінні розпочинаються інші реакції між солями ртуті, хлору та інших важких відходів та солей і отримуємо ще більш небезпечну воду, ніж до кип’ячення.

То де ж вихід? Світ його винайшов в системі очистки води озоном.

   Сьогодні в Україні, зокрема в Києві, робляться перші кроки в напрямку спасіння питної води заради хдоров’я нації. В одній із клінік столиці встановлено обладнання на основі розробок видатної вченої Діни Ажбах - лікар, кандидат меднаук, автор більше 50-ти наукових статей, 12-ти патентів та відому в усьому світі як вчений лікар, яка лікує іонизованими розчинами. Саме ця видатна вчена-лікар по всьому світу відкриває лікарні та в основу свого методу лікування закладає воду, точніше її якість. Яким чином їй це вдається - розробила та запатентувала такі Іонізатори Ашбах, які роблять воду іонізованою, в народі її називають мертвою та живою водою. По-суті, ці апарати воду не лише очищщують від всього списку хімічних сполук, а й наближають до потреби саме людського органіму.

ОЗОН - основа очистки та знезараження питної води, бо ОЗОН вбиває 650 видів вірусів, спор, бакткерій, обеззаражує воду від хімічних надлишків, а у воді різко з’являється кисень та необхідні для людини міроелементи. .

Санітарно-гігієнічні показники води після обробки озоном відповідають вимогам ГОСТу 2874-82 "Води питна", регламентам ДСТУ 4808.2007, та всім сучасним рекомендаціям міжнародної медичної організації ВОЗ.

       Найголовніше - це діти, здоров’я яких закладаємо з народження ми, батьки та таж-таки питна вода. Тому в Україні розробили перші очисні станції озонування води для закладів дошкільних, навчальних та для лікарень. В основі цих станцій - наукові розробки, у тому числі, Діни Ажбах.

Назва цих очисних станцій "НІАГАРА", (бо вода стає як ключова,природня), які повністю очищують воду від шкідливих усих видів речовин та насичується киснем.

Саме такі очисні станції вже розпочали встановлювати по Україні в будинках, в дитсадках та лікарнях. Станції невеликі за розміром, економічні, а головне - дають споживачеві якість питної води фактично природню, чого в природі вже майже не існує саме із-за діяльності самої ж таки людини..

       Під час зустрічі з головним державним екологом України Ігорем Яковлєвим, лікар, кандидат мед наук, гомеопат, доцент, завідувач клінікою Дєєв Володимир Вячеславович, який давно вивчає властивості води та шукає практичні відповіді на питання якості питної води - дуже зацікавився темою озонування на практиці та для застосування в клініці цих очисних станцій.

Голова Любимвської ОТГ, який щойно з реанімації після інфаркту міокарда, який в своїй громаді застосовує найновіші технології очистки питної води Ігор Желяб"єв теж зацікавився на практиці побачити установки з очистки води для школ та дитсадочків. Тому домовилися, що організуємо делегацію від Дніпропетровщини на ті Київські об’єкти, які вже встановили очисні станції озонування в своїх школах та лікарнях, щоб на власні очі побачити станції, порахувати як економічну так і, головне - оздоровчу функцію очисних станцій, та в регіоні теж встановити перші пілотні проекти очистки озоном питної води.

ГО "Європейське Покоління" підготує саме таку делегацію та за підтримки Державної Екологічної Інспекції України відвідає такі об’єкти, щоб практично реалізувати проекти очищення води в екологічно-забрудненому регіоні.

 

DSC 0012


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149