Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

Віктор Чумак у Дніпрі

З Ініціативи ГО «Европейського покоління» місто Дніпро відвідав генерал-майор юстиції запасу, народний депутат України, член національної агенції з питань запобігання корупції, лідер громадянського об’єднання «Хвиля» Чумак Віктор Васильович. Візит відбувся зі приводу двох питань: підтримка всесвітньо-відомого народно-мистецького промислу «Петриківській розпис», зустріч з народним художником України, одного з засновників Петриківської дитячо школи, голови спілки художників Дніпропитровщини та директору мистецького центру «Петриківського розпису» Андрієм Пікушем, та спілкування на тему практичних заходів реформування медичної галузі України з вахівцями медичної галузі, зокрема гомеопатії, клініки доктора Дєєва.

В рамках зустрічі генерал-майора юстиції запасу, народного депутата України, члена національної агенції з питань запобігання корупції, лідера громадянського об’єднання «Хвиля» Чумака Віктора Васильовича з народним художником Андрієм Анрійовичем Пікушем досягнуто домовленості про те, що народний депутат, по-перше, організовує виставку майстрів Петриківського розпису в стінах Верховної ради, по-друге, долучається до питань законодавчих ініціатив мистецького корпусу Дніпропетровщини відносно збереження та розвитку народно-історичних промислів України. І А.А. пікуш, і В.В. Чумак зійшлись в одному: існуючий закон про Народні художні промисли не діє, тому спільно з депутатом Верховної ради, тільки практичні фахівці в галузі, зокрема, мистецького центру Петриківського розпису, який знаходиться під охороною ЮНЕСКО, можуть розібратися та доповнити існуючу законодавчу систему питаннями реальної дії. Меценатську допомогу в організації виставки народних майстрів Петриківки в стінах парламенту надасть ГО «Європейське покоління» та безпосередньо, його голова Юрій Сімонов, який профільно відповідає за мистецько-культурний напрямок діяльності ГО «Європейське покоління».

Важливо вкотре зазначити,що травні місяці, саме за підтримки Європейки (Європейське покоління) у FundArtGalleryбуде відкрито виставку майстрів, народних художників Петриківки, під час яких проводитимуться майстер класи та творчі зустрічі з художниками Петриківського розпису. Усі ці питання разом обговорювалися між Юрієм Симоновим, Віктором Чумаком та Андрієм Пікушем в фундації Fund Art, де наразі працює виставка «народних» ікон. Ікони сучасності та ікони XIX сторіччя усіх відвідувачей залишають у захваті, не став виключенням і Віктор Чумак. Тому будемо сподіватися, що з благословення століттями намолених, українських ікон, всі плани реалізуються.

 


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149