Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

Віктор Чумак в гостях у лікаря Дєєва

Знайомство, з відомою в регіоні, гомеопатичною клінікою лікаря Дєєва на Віктора Чумака справило, просто неочікуване враження. Перше, відмітив народний депутат: височайшу професійність тандему Дєєвих: геніальний лікар Володимир Дєєв та геніальний адміністратор-управлінець Наталя Дєєва. Спілкування з фахівцями та фанатами своєї справи, керівниками приватного медичного закладу, які вже 25 років практикують в галузі гомеопатії, реабілітації, у тому числі після онко захворювань, доводить очевидні факти. А саме про те що державі гостро необхідні:
- базова учбова вертикаль кафедри гомеопатії;
- страхова система медицини, зокрема гомеопатії, як це в усих розвинених державах світу (зокрема Швейцарії) ;
- принцип роботи лікарні Дєєва продемонстрував Віктору Чумаку очевидність необхідності адміністративного устрою лікарень та госпітальних закладів в містах, районах та селах України.
Саме за цими напрямками народний депутат та кандидат медичних наук, доцент, гомеопат Володимир Дєєв разом з його професійним соратником Наталією Дєєвою домовилися розпочинати співпрацю.


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149