Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

Віктор Чумак зустрівся із дніпрянами

 

ГО «Європейське покоління» тісно працює з громадськістю та долучає небайдужих та активних до спільних дій та заходів. За нашою ініціативою, саме для діалогу з дніпрянами, місто відвідав генерал-майор юстиції запасу, народний депутат України, член національної агенції з питань запобігання корупції, лідер громадянського об’єднання «Хвиля» Чумак Віктор Васильович.

Що треба міняти життя країни, зупиняти корупцію - ми всі це знаємо. Але як це робити? Як це робити, не протестуючи та руйнуючи, а робити кроки змін, відбудовуючи країну. Все просто – вибори! Прийти і проголосувати!

Прозвучало багато питань, всі вони отримали відповідь! А присутні ще й отримали приємний бонус – перший номер «бойового листка» - друкованої Чумацької Правди. 

DSC 0042DSC 0048DSC 0057DSC 0058


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149