Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

Європейка в Царичанці

 2 квітня в Царичанці розпочинає роботу філія міжнародної громадської організації «Європейське Покоління». Царичанський офіс організації охоплює  роботою Магдалинівський, Царичанський та Петриківський райони.
 Голова офісу Віктор
Дрегля, учасник бойових дій, активіст, добре розуміє проблематику яку потрібно вирішувати громадськості та місцевим радам спільно для розвитку життя в громадах.
 Молодь, середнє покоління виїжджає в України на заробітки в країни Європи, бо в Україні, а особливо в селах немає роботи та панують  депресивні настрої.  Депутати громад опікуються на цьому етапі в межах можливостей бюджетів громад  питаннями благоустрою, ремонтами шкіл чи садочків, дорогами і так далі. А головна, стратегічна проблема – робочі місця та рівень життя в громадах  – це все ще питання лише перспектив, а не реальності.

 То ж Європейка, так в народі вже називають ГО «Європейське Покоління», розпочинає свою роботу у декількох напрямках:

 - екологічні питання, зокрема водонаповнення річки
Оріль та спасіння її від самозабудовнихдамб в районі меж Дніпропетровської та Харківської областей.
 - розвиток туристичної інфраструктури
сел вище вказаних районів, зокрема і створення на базі «Кінного двору» в Рудці –  базового іпо-терапевтичного центру для дітей з діагнозом ДЦП різних степеней тяжкості.
 - грантові проекти: створення невеликих підприємств для молоді в селах районів, зокрема
с.Бабайківка,
 - питання культурологічні,
освітницькі та ландшафтні для сіл вказаних районів.
 
   В рамках підписаного з Царичанською районною радою Меморандуму про співпрацю з Європейським поколінням, Меморандуму з Китайгородською ОТГ та створеною в Петриківці, Могильові, Любимівці та інших ОГТ регіону депутатських груп «Європейське Покоління» - в регіон приїздив перший заступник міністра екології України, голова екологічної інпекції України Ігор Яковлєв саме з питань екологічних реформ та підтримки роботи робочої комісії з питань спасіння Орілі та її водонаповнення. Тому Голова Царичанського Офісу Європейки  Віктор Дрегля вже в робочому режимі зустрівся з головою Царичанської райради Світланою Горбачовою, яка вже давно шукає варіанти вирішення і цього надважливого питання для району,  тому разом вони спланували склад робочої групи з питань створення Ради спасіння річки Оріль (робоча поки що назва), до якої залучаються: від міністерства Екології – голова Державної Екологічної Інспекції України Ігор Яковлєв, народний депутат України з питань протидії корупції Віктор Чумак, народний депутат України Олег Кришин, голова екологічної інспекції Дніпропетровської області Дмитро Шипко, екологи та екологічні активісти Царичанського, Магдалинівського та Петриківського районів, голови районів та місцеві фахові депутати, але головну роль будуть відігравати в даному форматі роботи - екологічні науковці, які повинні фахово дати саме той варіант рішення проблеми водонаповнення Орілі, який відповідає реальності, а не просто бажанням.
 Крім того,  голова Європейки відвідали село
БабайківкаЦаричанського району та зустрілися з виконуючою обов’язки старости Валентиною Чветкою, активістом Олександром Шедлієвськиміз колективом Клубу  та сільської бібліотеки Бабайківки. Враження справили люди, які так закохані в своє село та віддано працюють на збереження культури села та прагнуть до комплексного розвитку Бабайкіки. Саме тому вирішили про Пілотні проекти від «Європейського покоління» в районі, які розпочнуться саме в даному селі, тому зустрічі мали характер знайомлення та стратегічного планування спільної роботи. Для школярів району і Бабайківки зокрема, які готові активно працювати на благоустрій та розвиток свого села - чекають  від «Європейського покоління»  путівки до табору відпочинку на березі Азовського моря.
 Склад представництва ГО «ЄП» в
Царичанці:
 голова – Віктор
Дрегля,
 заступники: з питань підтримки освітніх проектів – Бойко Валерій

                        з питань розвитку туризму –
ЛіораБрауер,
 юрист-консул та офіс-менеджер представницького офісу: 
Оксана Ільченко.
 офіс знаходиться за
адресою: вул Театральна, 17, (приміщення Царичанської  районної ради) кабінет 206.
 
Усих активних, небайдужих громадян районів запрошуємо до співпраці. 

 


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149