Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

Увага! Конкурс!

Громадська організація «Європейське покоління» має на меті створити таке суспільство в громадах, яке буде розвивати свою малу батьківщину, дбати про неї та виховувати наступні покоління з почуттям любові до своєї землі.

Ми віримо в небайдужих дітей, в те, що вони та їх батьки здатні змінити життя свого краю заради свого майбутнього та майбутнього наступних поколінь.

Тому ГО «ЄП» оголошує конкурс ідей оформлення молодіжного сільського парку! Учасниками можуть стати всі бажаючі діти їх батьки та вчителі Китайгородської ОТГ, села Бабайківка Царичанської ОТГ, села Могилів Могилівської ОТГ! Переможці будуть нагороджені путівками та поїдуть до Азовського моря!

Свої ідеї надсилайте на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Всі роботи приймаємо до 20 червня!

Результати конкурсу оголосимо 30 червня!

DSC 0044


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149