Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

Екологічний конкурс від "Европейського покоління"

Дніпропетровщина – унікальний регіон: з одного боку лідер промисловості, з іншого – природній магнат, статки якого – різноманіття лісів, річок та заповідних територій. Але бракує одного – екологічного патріотизму. Суспільство нехтує природою, природнім скарбом, який має.

Але ГО «Європейське покоління» впевнено, що ми можемо це змінити, почавши з себе. Ми з вами здатні своїм прикладом навчити наших дітей шанувати свою землю, дбати про свій завтрашній день.

ГО «ЄП» разом із школами територіальних громад Петриківка, Царичанка та Китайгород, розпочинає екологічний конкурс: «Здоров’я країни в моїх руках».

Протягом конкурсу учні шкіл, їх вчителя та батьки будуть збирати батарейки в спеціальні урни, які встановлені в приміщенні шкіл. Конкурс триватиме з 23 квітня по 23 червня! Переможе та школа, яка назбирає найбільшу кількість батарейок!

 

Переможця буде оголошено 31 червня!

Приз за перше місце – магнітна дошка для класної кімнати!

Приз за друге місце – канцелярія для вчительської.

Всі учасники конкурсу отримають підписку на видання «Початкова школа» на 6 міс.

 

plakat


Печать


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149