Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

Яременко Вадим Анатолійович - лідер ГО

Яременко Вадим Анатолійович, народився 17 вересня 1987року в м. Біла Церква, Київської області.
У 1994 році пішов у перший клас Білоцерківської загальноосвітньої середньої школи №20. Отримав атестат про повну загальну середню освіту, закінчивши школу в 2004 році.

У цьому ж році вступив до Національного Транспортного Університету за спеціальністю «Автомобільні дороги та аеродроми», Дорожньо -будівельного факультету. Закінчив ВНЗ з червоним дипломом магістра.
З 2011 по 2013 рік навчався на денній формі Національної академії державного управління при Президентові України в освітній галузі "Державне управління" за спеціальністю «Регіональне управління», по закінченню, отримавши, диплом магістра Державного управління.

Lightbox Image  Європейське покоління  Вадим Яременко  Вадим Яременко

 Протягом навчання проходив практику в Міністерстві інфраструктури України та Києво-Святошинській райдержадміністрації. Активно займався громадською роботою як Голова Ради слухачів, член Вченої ради, допомагали дитячим будинкам, організовували форуми, круглі столи, флешмоби, та ін культурно-масові заходи як регіонального так і всеукраїнського рівня.

В перерві між навчаннями в НТУ працював в ПП «Парк Нових Технологій», інженером по організації дорожнього руху, в Представництві «A+S Consult GmbH Forschung und Entwicklung», менеджером - головним спеціалістом з програмного забезпечення.
Після закінчення Транспортного університету працював менеджером, а потім заступником директора в ТОВ «Укржитлокомунбудсервіс».
З 2009 року на громадських засадах як помічник депутата, в 2010році як кандидат до Києво-Святошинської районної ради займався громадською роботою, допомагаючи в різних питаннях мешканцям району.
До 2011 року працював в районі заступником голови Києво-Святошинської районної організації, а потім головою Макарівської районної організації парті “Реформи і Порядок”.

З 2013 року Перший заступник голови Київської обласної ВМГО “Батьківщина молода” .

Починаючи з 2009року брав безпосередню участь у виборчих компаніях Президента України, Верховної Ради України, місцевих рад, як кандидат, координатор Окружної комісії , довірена особа, заступник районного штабу, голова окружного, обласного виборчого штабу.
Зараз засновник консалтингової компанії, голова правління Всеукраїнської громадської організації «ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПОКОЛІННЯ»
Хоббі: футбол, книги, лижі
За часи незалежності в Україні виросла МОЛОДЬ, сформувалось в суспільстві ПОКОЛІННЯ НЕЗАЛЕЖНИХ - ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПОКОЛІННЯ, яке готове власними силами змінювати нашу країну на краще! Якщо не ми то хто?

Tags: Яременко


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149