Notice: Undefined variable: yoo_cgs in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 147

Володимир Лапань - І-й заступник голови правління

Народився 4 листопада 1985 року на Київщині. В 2003 році вступив до Білоцерківського державного аграрного університету на денне відділення економічного факультету, який закінчив у 2008 році, отримавши спеціальність “менеджер - організації ”.
Після закінчення університету проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України.


В 2011 році був зарахований до складу слухачів Національної академії державного управління при Президентові України, яку закінчив у 2013 році отримавши ступінь – магістра державного управління.

Свою трудову діяльність розпочав ще за студентських років, працювавши на посаді економіста в приватному підприємстві “МонтажРембуд”. З 2009 по 2011 рр. працював головним спеціалістом відділу контролю за цінами Державної інспекції з контролю за лікарськими засобами Міністерства охорони здоров’я України.

 

Свого часу працював в Адміністрації Президента України на посаді головного консультанта Головного управління з питань кадрової та регіональної політики.


На даний час є директором компанії ТОВ “ОРАЗМЕД”.
В студентські роки був активним учасником “Помаранчевої революції”, також приймав участь у різноманітних студентських акціях, конференціях де відстоював права молоді та студентства.
В 2013 році приєднався до активістів “Революції Гідності” в подальшому разом з ними заснували Громадську організацію “ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПОКОЛІННЯ”.


Notice: Undefined variable: yoo_cgsi in /home/pokolinnya/domains/pokolinnya.org/public_html/templates/yoo_everest/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 149